timthumb

Tilaks Çayı

%100 etkili bir ayda 10 fazlalık verdiren mucize bir bitkisel çaydır.

Şifalı bitkilerle tedavi binlerce yıllık bir geçmişe dayanıyor.

İnsanoğlu bitkilerin tedavi edici gücünü binlerce yıl önce tanıdı ve sağlıklı yaşayabilmek için onlardan yararlandı. Eski Mısırlılar, Yunanlılar ve Romalılar tarafından temelleri atılan şifalı bitkilerle tedavi ilmini, daha sonraki çağların insanları da kullandı ve sürekli zenginleştirdi.

Günümüzde tıp bilimi çok gelişti. Bu sebeple yaklaşık 5000 yıllık bir geçmişe dayanan şifalı bitkilerle tedavi uygulamaları çağımızda artık bilimle birlikte yapılıyor.

Bugün ilaçların yarıdan fazlasının temel maddesi bitkisel kaynaklıdır.

Şifalı bitkilerin hazırlanması ve kullanıma sunulması bir uzmanlık işi. Bu uzmanlığı sağlık sisteminde oluşturan Avrupa ülkelerinde, bitkisel tedavi yaygın olarak kullanılıyor.

Hastalıkların teşhisi ve tedavisinin yalnızca uzman doktorlarca gerçekleştirilebileceği asla unutulmamalı. Bunun yanında günlük hayatta karşılaştığınız ve doktorlar tarafından adı konulmuş rahatsızlıkların bir çoğunda şifalı bitkilerin tedavi edici gücünden yararlanmak mümkün.

En sık uygulanan bitkisel tedavi yolu bitkisel çaylar. Bin bir derde deva olan bitki çayları, insana yaz kış enerji veriyor aynı zamanda da organizmayı çeşitli yönlerden destekliyor.

Tabiatta her hastalığa çare olabilecek çok sayıda şifalı bitki var; ama bu bitkileri doğru kullanabilmek için bilimsel eğitim gerekiyor.

Şifa kaynağı bitkiler sağlıklı bir hayat sürmenizi sağlıyor.

Formül :
•Sinameki Yaprağı, Anason Meyvası, Kişniş, Rezene, Meyan Kökü
•Cassia Acutifolia, Pimpinella Anisum, Coriandrum Sativum, Foeniculum Vulgare, Glycyrrhiza Glabra
•Senna leaf,Aniseed fruit, Coriander, Fennel, Licorice

Kullanış Amacı : 
-Kabızlığı giderir, bağırsak gazlarını önler. Tilaks çayı en muannit kabızlıkları dahi giderir. Mideyi hazmettirici, bağırsakları yumuşatıcı etki yapar.

Çayın Hazırlanışı:
1 Süzen poşet Tilaks Çayı bir fincan kaynar suda yaklaşık 15 dk.
bekletilerek şeker veya bal ile tatlandırılıp, istenilirse limon ilave edilerek içilebilir.

Doz :
Günde 1 veya 2 poşet içilmesi tavsiye edilir.

Bir Cevap Yazın