Elija-Lingerie-Gobek-Alti-Hamile-Kulodu__43753418_0

Karatay diyeti ile kaç kilo verilir

Bunun için boy fazlalık orantınızı öğrenmeli buna göre de kaç fazlalık vereceğinizi öğrenmelisiniz. Bunun için bir beslenme ve diyet uzmanına başvurabilirsiniz. Fazla fazlalıknuzu size söylecek ve fazla fazlalıknuza göre sizin yaşınıza sağlık durumunuza iş veya ev yaşantınıza uygun olarak bir diyet ve spor programı hazırlayacaktır. Bundan sonra size kalan kaç fazlalık vermek istediğinize karar vermek olacaktır.

Diyelim ki on fazlalık fazlanız var fakat siz sekiz fazlalık vermek istiyorsunuz o zaman doktorunuzdan veya danışmanınızdan buna uygun olarak diyet vermesini isteyeceksiniz. Yada olması gerekenden daha çok fazlalık vermek istediniz yine doktotunuz veya danışmanınıza sormalısınız. Bunun sebebi çok fazla fazlalık vermek istiyor iseniz size zararının olup olmayacağını anlamaktır. Malum fazla fazlalık almanın vücuda zararı olduğu gibi fazla fazlalık vermenin de vücuda zararı vardır.

Kısacası size uygun görülerek hazırlanan diyet ve spor programına uyarak istediğiniz kadar fazlalık verebilirsiniz. Kilo vermek aslında sanıldığından daha da basit bir eylemdir. Vücudunuz fazlalık vermeye alıştıktan sonra fazlalık vermeniz kolaylaşacaktır. Bununla birlikte yaptığınız spor fazlalık vermenize yardımcı olacak sizi sağlıklık bir hayata kavuşturacaktır.

Bir Cevap Yazın