what-is-the-easiest-diet-for-women-to-follow-oceanside7-eat-salad-475

Hızli kilo vermek icin ne yapmak gerekir

Kilo vermenin birkaç yolu vardır. Bunlardan bir kısmı sağlıklı bir şekilde fazlalık vermemize yarayan yöntemlerdir. Birkaçı da sağlıksız yöntemlerdir. Kilo verme konusunda acele etmek, sağlıksız diyetlerle fazlalık vermeye çalışmak hayatımızı kötü yönde etkiler. Bunu göz önüne alarak, hızlı zayıflamak diye bir şeyin olmadığını bilmemiz gerekir. Hızlı fazlalık verme amacı ile piyasaya sürülen zayıflama haplarının ani ölümlere neden olduğunu basında gördük, mağdur olan insanların yaşamlarının nasıl sonlandığını hep birlikte izledik.

Tüm bu yaşanılanlardan ders almamız gerekirken, hala hızlı fazlalık vermenin sağlıklı fazlalık vermekle bir bağının olduğunu sanan insanlar var. Kilo verme dönemini şöyle düşünmelisiniz, bu fazlalıkları ne kadar sürede aldınız? En az bir bu kadar daha zaman içinde bu fazlalıkları vermeniz gerekir. Bu şekilde sağlıklı fazlalık vermiş olursunuz, ama sağlıklı fazlalık vermekle ilgilenmiyorum, benim için önemli olan hızlı fazlalık vermektir diye düşünüyorsanız; sizlere uygulanan sağlıksız yöntemler hakkında bilgi vermemiz gerekir. Bakın neler yapılıyor, hızlı fazlalık vermek için sağlığı riske atmaya değiyor mu?

Birinci yöntem kusmaktır. Ne kadar isterseniz yiyebilirsiniz bu yöntemde, en nihayetinde boğazınıza bir şeyle dokunarak istiğfar etmeniz gerek. Bu durumda yediklerinizi çıkardığınız için, yedikleriniz size fazlalık yapmıyor. Ancak bu durum zamanla alışkanlık haline geliyor ve siz kusmak istemeseniz bile kusmaya meyilli biri oluyorsunuz. Hem ruh haliniz hem de sosyal ilişkileriniz bu durumdan etkileniyor..

Bir Cevap Yazın