Ebru şallı zayıflama diyeti

Ebru Şallının formunu koruması ve uzun zamandır ekranlarda, göz önüne geldiğinde, bir öncekinden daha güzel olduğunun, daha formda olduğunun bir çok değişik yöntemleri var. Ebru şallının formunun sırrı ne ? Ebru Şallı zayıflama hareketleri olarak bildiğiniz üzere, spor çeşitlerinden bir kaç tanesiyle ilgilenmektedir. Bir çok sabah programlarında kamu oyunu bilgilendirererek, sağlıklı zayıflama yöntemlerini insanlara aşılamak için, uğraş vermektedir.

Ebru Şallı bir çocuk sahibi olmasınarağmen güzelliğiyle herkezin gözlerini kamaştıran, ve ebru şallı diyet tarifleriyle birlikte, formunu korumaya devam etmektedir. Trdiyet.com olarak Ebru Şallının diyet yemeklerinden ve listesinden bir kaç ipucu öğrendik ve sizlerle paylaşıyoruz.
Kabak, enginar, brokoli, maydanoz, soğan, limon bu besin maddeleri ile hazırlayacağımız içececek sayesinde Ebru Şallının diyet içececeğini hazırlamış olacaksınız. 3 adet kabak, yaklaşık olarak bir avuç brokoli, bir avuç maydanoz, bir soğan, yarım limon, 1,5 enginar tedarik edildikten sonra bu sebzeleri suda haşlama işlemine koyuluyoruz. Haşlama işlemi bittikten sonra, blendırdan geçirerek üzerine limon suyunu ilave ederek, tekrar karıştırıyoruz. Soğuk yada sıcak içebilirsiniz, isteğe göre değişmekte, sabahları güne merhaba dediğiniz andan itibaren bu içecekten bir bardak tüketmelisiniz.

Bir Cevap Yazın