kalca_basen-1

Bacak İnceltme Hareketleri video

Kalın ve şekilsiz bacaklar kadınlar arasında yaygın bir sorundur. Bir çok kadın bacakları şekle sokmak ve bacak bölgesindeki yağları eritmek için bir şeyler yapmak isterler. Bu durumda olan bayanların bir kısmı ise estetik ameliyat veya liposakşın gibi ağrılı ve ciddi operasyonları bile göze alabiliyorlar.

Diğer yandan hoş ve ince bacaklara sahip olmak için doğal çözümler de denenmeli. Hatta her türlü sağlık sorunumuzda öncelikle sorunlarımızı doğal çözümler yoluyla ele almayı denemeliyiz. Bacak inceltmek için de egzersizler ve bitkisel kürler gibi doğal çözüm seçenekleri elbette mevcuttur. Bu yazımızda bölgesel zayıflama egzersizleri olarak ta adlandırılan bacak inceltme hareketleri hakkında bilgiler vermek istedik. Özellikle baldır ve iç bacak bölgesindeki istenmeyen yağları eritmek için yürüyüş yapmak, merdiven çıkma egzersizleri ve aerobik hareketler, step hareketleri, pilates egzersizleri gibi basit günlük egzersizler yapabiliriz. Bu egzersizlerin bacak inceltmek için yeterli olduğunu egzersiz uzmanları da dile getiriyorlar.

Bacak sıkılaştırmak için ise bölgesel incelme hareketleri olarak adlandırılan özel bir takım zayıflama egzersizleri yapmak gerekecektir. Zira iç bacak, basen ve baldır bölgesi sertleşmiş ve kalın yağ dokularına sahip olduğu için sadece yürüyüş ile baldır eritmek oldukça uzun zaman alabilmektedir. Yürüyüşe destek olmak amacıyla aşırıya kaçmadan aşağıda sizlerle paylaşacağımız egzersiz hareketlerini her gün yapmanızı tavsiye edeceğiz.

Bir Cevap Yazın